Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hahaha - zaśmiała się królewna. Czyli Karpiński ma łajze papugę albo sąd nie poznał się na jego kryształowej uczciwości. Czyli jak zwykle... :)
poker, matołku - czy Karpińskiego skazano? Jak na razie, to nie znaleziono na niego NIC. Ale PiSiorom (w tym tobie) nie chodzi o złapanie króliczka, ale o gonienie go. Jeśli znajdą się prawdziwe dowody i jeśli zostabie skazany - przeproszę. Ale póki co jest tylko posądzany (bo trudno to nawet nazwacoskarżaniem). Zobaczymy, kiedy odzyskamy praworządność, jak cienko będą piać twoi PiSowscy idole przed sądami.
 Papuga łajza? Czy sąd ślepy? Ale dodam coś na pocieszenie: Obajtek wygrał z Wyborczą. Na przeprosiny nie liczę, bo do tego trzeba odwagi, a ty nawet nie wiesz co to znaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha - zaśmiała się królewna. Czyli Karpiński ma łajze papugę albo sąd nie poznał się na jego kryształowej uczciwości. Czyli jak zwykle... :)
poker, matołku - czy Karpińskiego skazano? Jak na razie, to nie znaleziono na niego NIC. Ale PiSiorom (w tym tobie) nie chodzi o złapanie króliczka, ale o gonienie go. Jeśli znajdą się prawdziwe dowody i jeśli zostabie skazany - przeproszę. Ale póki co jest tylko posądzany (bo trudno to nawet nazwacoskarżaniem). Zobaczymy, kiedy odzyskamy praworządność, jak cienko będą piać twoi PiSowscy idole przed sądami.
Papuga łajza? Czy sąd ślepy? Ale dodam coś na pocieszenie: Obajtek wygrał z Wyborczą. Na przeprosiny nie liczę, bo do tego trzeba odwagi, a ty nawet nie wiesz co to znaczy.
Za co mam przepraszać? Ty nawet nie zrozumiałeś tego, do czego się odniosłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obajtek wygrał w sądzie z Gazetą Wyborczą. Ponownie udowodniono, że na jej łamach posłużono się kłamstwem i manipulacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obajtek wygrał w sądzie z Gazetą Wyborczą. Ponownie udowodniono, że na jej łamach posłużono się kłamstwem i manipulacją.
Zaczekajmy do uprawomocnienia się wyroku. Bo za PiSowskich czasów nie zawsze można mówić o niezależności sądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z tobą, że nie zawsze. Wszak ciągle jeszcze są w sądach uzależnieni od poprzedniej władzy komunistyczno - liberalnej, pracownicy i sędziowie. A oni, niestety, za nic mają prawo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z tobą, że nie zawsze. Wszak ciągle jeszcze są w sądach uzależnieni od poprzedniej władzy komunistyczno - liberalnej, pracownicy i sędziowie. A oni, niestety, za nic mają prawo.
Ciebie cec***e moralność Kalego wyrażona w prosty sposób przez Pawlaka - "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie". Jesteś żałosny, poker.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu nic nie zrozumiałeś. Przecież wyraźnie napisałem, że nadal są w sądach sędziowie uzależnieni od władzy narzuconej nam po II wojnie, którzy za nic mają prawo. Orzekają wg własnego widzimisię. Co w tym trudnego, że nie rozumiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu nic nie zrozumiałeś. Przecież wyraźnie napisałem, że nadal są w sądach sędziowie uzależnieni od władzy narzuconej nam po II wojnie, którzy za nic mają prawo. Orzekają wg własnego widzimisię. Co w tym trudnego, że nie rozumiesz?
Nie, to ty nie rozumiesz, że sąd niezależny, niezawisły i sprawiedliwy, to nie ten, którzy orzeka po twojej myśli, tylko zgodnie z literą prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające! W którym zdaniu napisałem, że sąd ma orzekać po mojej myśli?! Gdzie napisałem, że sąd ma orzekać wbrew prawu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, sra__K__a, musisz mieć sP0rą satysfakcję, że nieuchwytny dewelo-fantomas dalej sobie w najlepsze działa, mimo że został prawomocnie uznany za łamacza ustawy antykorupcjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające! W którym zdaniu napisałem, że sąd ma orzekać po mojej myśli?! Gdzie napisałem, że sąd ma orzekać wbrew prawu?!
 AA na przykład tu, wczoraj o 9:54: "Wszak ciągle jeszcze są w sądach uzależnieni od poprzedniej władzy komunistyczno - liberalnej, pracownicy i sędziowie. A oni, niestety, za nic mają prawo". W domyśle jest to orzekanie nie po twojej myśli, bo zarzucasz tym sędziom uzależnienie od starej wladzy (jakby niektózy dzisiaj nie byli uzależnieni od obecnej władzy... tyle, że ta władza tobie się podoba). Napisałeś też, że sędziowie "Orzekają wg własnego widzimisię", a to nie znaczy, że orzekają w oparciu o przepisy prawa, a może znaczyć właśnie - i to sugerujesz całkiem wprost - że wbrew prawu. poker, powtarzam ci - za cienki jesteś, żeby ze mną dyskutować. Sam wklejasz teksty, które przeczą twoim wcześniej wklejonym tekstom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, sra__K__a, musisz mieć sP0rą satysfakcję, że nieuchwytny dewelo-fantomas dalej sobie w najlepsze działa, mimo że został prawomocnie uznany za łamacza ustawy antykorupcjnej.
 No wlaśnie - już sam fakt, że człenson, który złamał ustawę antykorupcyjną, nadal ma pozostawioną gestię wydawanie setek mln środków publiczych,  świadczy tym, że przywolenie na korupcję jest systemowe. Wstyd, pisiaki - mieliście wystarczająco dużo czasu, żeby ukrócić cfaniactwo i prywatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, sra__K__a, musisz mieć sP0rą satysfakcję, że nieuchwytny dewelo-fantomas dalej sobie w najlepsze działa, mimo że został prawomocnie uznany za łamacza ustawy antykorupcjnej.
 No wlaśnie - już sam fakt, że człenson, który złamał ustawę antykorupcyjną, nadal ma pozostawioną gestię wydawania setek mln środków publiczych,  świadczy tym, że przywolenie na korupcję jest systemowe. Wstyd, pisiaki - mieliście wystarczająco dużo czasu, żeby ukrócić cfaniactwo i prywatę, a tymczasem z waszych zapowiedzi wyszły nici.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za cienki jesteś, żeby ze mną dyskutować. Sam wklejasz teksty, które przeczą twoim wcześniej wklejonym tekstom
...powiedziała żyletka marki polsiler, buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do k-: Faktycznie trudno dyskutować z zawodowym propagandystą, który ma do perfekcji opanowaną sztukę wypierania faktów i wmawiania tego, co nigdy nie miało miejsca. Ty znowu twierdzisz że wiesz lepiej ode mnie co mam na myśli. Piszesz pseudointelektualne łamańce, żeby tylko udowodnić że...? Pomogę ci jeszcze raz: w Polsce są sędziowie, którzy orzekają wbrew prawu. To wszystko. Trudne takie? I jeszcze żebyś znowu nie dodawał od siebie: nie wszyscy sędziowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do k-: Faktycznie trudno dyskutować z zawodowym propagandystą, który ma do perfekcji opanowaną sztukę wypierania faktów i wmawiania tego, co nigdy nie miało miejsca. Ty znowu twierdzisz że wiesz lepiej ode mnie co mam na myśli. Piszesz pseudointelektualne łamańce, żeby tylko udowodnić że...? Pomogę ci jeszcze raz: w Polsce są sędziowie, którzy orzekają wbrew prawu. To wszystko. Trudne takie? I jeszcze żebyś znowu nie dodawał od siebie: nie wszyscy sędziowie.
Masz rację - są tacy sędziowie. Zwykle to ci, którzy są związani z PiSem. Poza tym nie tobie oceniać poziom moich wypowiedzi, bo sam nigdy nie podałeś żadnych faktów, a wklejasz jedynie PiSowskie teksty propagandowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Haha, sra__K__a, musisz mieć sP0rą satysfakcję, że nieuchwytny dewelo-fantomas dalej sobie w najlepsze działa, mimo że został prawomocnie uznany za łamacza ustawy antykorupcjnej.  
   No wlaśnie - już sam fakt, że człenson, który złamał ustawę antykorupcyjną, nadal ma pozostawioną gestię wydawania setek mln środków publiczych,  świadczy tym, że przywolenie na korupcję jest systemowe. Wstyd, pisiaki - mieliście wystarczająco dużo czasu, żeby ukrócić cfaniactwo i prywatę, a tymczasem z waszych zapowiedzi wyszły nici.
A tobie wciąż mało banów za kradzież zdjęcia, którego używasz jako avataru? Jesteś zwykłym złodziejem zdjęć, do których nie masz praw autorskich, a próbujesz rozliczać innych? dewelo__Q__pa to złodziej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra__K__a, nie próbuj zamulać tematatyki występKÓw dewelo-fantomasa jakubowickiego jęczeniem o jakąś fotkę qpy glonów na plaży, ciamajdo. P0winienneś jeszcze P0dzięK0wać za to ulepszenie avatara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do k-: Faktycznie trudno dyskutować z zawodowym propagandystą, który ma do perfekcji opanowaną sztukę wypierania faktów i wmawiania tego, co nigdy nie miało miejsca. Ty znowu twierdzisz że wiesz lepiej ode mnie co mam na myśli. Piszesz pseudointelektualne łamańce, żeby tylko udowodnić że...? Pomogę ci jeszcze raz: w Polsce są sędziowie, którzy orzekają wbrew prawu. To wszystko. Trudne takie? I jeszcze żebyś znowu nie dodawał od siebie: nie wszyscy sędziowie.
Masz rację - są tacy sędziowie. Zwykle to ci, którzy są związani z PiSem. Poza tym nie tobie oceniać poziom moich wypowiedzi, bo sam nigdy nie podałeś żadnych faktów, a wklejasz jedynie PiSowskie teksty propagandowe.
 Masz dowody na powiązania tych sędziów z PiSem? Poza tym będę zawsze oceniał twój poziom bo jestem uczulony na chamstwo i kłamstwo. Nie zabronisz mi tego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra__K__a, nie próbuj zamulać tematatyki występKÓw dewelo-fantomasa jakubowickiego jęczeniem o jakąś fotkę qpy glonów na plaży, ciamajdo. P0winienneś jeszcze P0dzięK0wać za to ulepszenie avatara.
Mnie akurat twoje obsesje kompletnie nie obchodzą, za to obchodzi mnie to, że ukradłeś moje zdjęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...